Szkolenia zamknięte

Specjalizujemy się w szkoleniach zamkniętych dla firm. Tematykę jak i zakres szkoleń zawsze ustalamy indywidualnie co pozwala nam osiągnąć jeszcze większą skuteczność w realizacji założonych celów.

Prowadzimy szkolenia w zakresie m.in.:

Zaawansowana komunikacja

Przenieś się na najwyższy poziom kompetencji we wzajemnej komunikacji międzyludzkiej. Naucz się tworzyć i utrzymywać jeszcze bardziej udane relacje tak zawodowe jak i osobiste.
Czytaj więcej… »

Wystąpienia publiczne

Rozwiń swoje kompetencje wystąpień publicznych. Dowiedz się jak poprowadzić wystąpienie by było zapamiętane przez uczestników i osiągneło swój cel.
Czytaj więcej… »

Profesjonalna obsługa petenta

Gdy celem jest osiągnięcie zadowolenia petenta, koniecznym jest zainwestowanie w rozwój kompetencji komunikacyjnych. Posiądź zaawansowaną wiedzę i spraw by termin „trudny petent” odszedł w niepamięć, a rozmowa i kontakt z petentem stała się przyjemnością.
Czytaj więcej… »

Przygotowanie i prowadzenie prezentacji

Poznaj tajniki pracy nad przygotowaniem prezentacji – od powstania tematu aż po uwieńczone sukcesem i burzą oklasków zakończenie.
Czytaj więcej… »

Język perswazji i psychologia wywierania wpływu

Przekonuj skutecznie i bądź gotowy na to, że będą Ciebie przekonywać. Poznaj mechanizmy psychologii wywierania wpływu i pozwól sobie na świadome ich wykorzystywanie. Bądź jeszcze bardziej skuteczny w swoim działaniu.
Czytaj więcej… »

Strategie motywacyjne

czyli jak zwiększyć motywację do działania i efektywność wykonywanych zadań.

Time Management

w jaki sposób efektywnie i skutecznie planować to co ma się wydarzyć.

Przekraczanie barier

jak ćwiczyć swój umysł i jak zwiększać jego możliwości.

Oprócz regularnych szkoleń przygotowujemy również szkolenia, które realizujemy podczas wyjazdów integracyjnych czy spotkań typu kick-off. Z uwagi na specyficzne możliwości czasowe tych form szkolenia są to głównie krótkie panele treningowe. Proponowana przez nas tematyka szkoleń najczęściej konstruowana jest tak by objąć nie tylko sferę biznesową, ale również dać uczestnikom element zabawy i kompetencji, które będą mogli wykorzystać w życiu prywatnym co na pewno uzbraja ich w jeszcze większą motywację do uczestnictwa.

 

Zaufali nam m.in.

emc mindabout - szkolenia s4e mindabout - szkolenia mindabout.pl - referencja - mx solution sp. z o.o.