O mindabout

Witajcie!

Jak zapewne wiesz, największą wartość dla firmy zajmującej się szkoleniami stanowią tworzący ją ludzie wraz z posiadaną wiedzą i umiejętnościami. Założycielem marki mindabout jest trener, coach Michał Barteczko. Jako założyciel otacza się najlepszymi specjalistami, z którymi współpracuje w realizacji powierzonych projektów szkoleniowych, tworząc unikalną grupę trenerską.

NLP - Michał Barteczko

Michał Barteczko

Z wykształcenia psycholog (specjalność kliniczna), psychoterapeuta. Również posiada wykształcenie informatyczne, specjalista pracujący od zawsze z najnowszymi technologiami, jako inżynier oraz architekt rozwiązań przy wsparciu sprzedaży.
Od ponad 20 lat zdobywa zawodowe doświadczenie w różnych środowiskach pracy największych korporacji IT, polskich jak i jednej z największych na świecie amerykańskich.

Pod ogromnym wpływem wiedzy z rozwoju osobistego, psychologii, który przerodził się w pasję. Kieruje nim idea holistycznego rozwoju. Całościowo patrzy i pracuje z ludźmi holisycznie, na trzech poziomach zmiany – świadomym, podświadomym oraz pracuje z nadświadomością. Łączenie tych poziomów oraz psychosomatyka daje wiele możliwości aby móc wpływać na zmiany, daje wspaniałe efekty.

Praktykujący psycholog, psychoterapeuta, Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania, dwukrotnie certyfikowany Practitioner NLP i Master Practitioner NLP (certyfikaty twórcy NLP – Richarda Bandlera). Uczestniczył w kilkudziesięciu szkoleniach w tematyce rozwoju osobistego i szkoleniach trenerskich.

Poza pracą fotograf ludzi i emocji jakie z nich emanują. Realizuje także swoją przygodę z bębnami, a dokładnie z grą na zestawie perkusyjnym.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami.

 

Zaufali nam m.in.

emc mindabout - szkolenia s4e mindabout - szkolenia